Wyprzedaż

Aktywne filtry

BIUSTONOSZ CAMEO PLUNGE AA3160FIY
  • -79,00 zł
  • Nowy

BIUSTONOSZ CAMEO PLUNGE AA3160FIY

170,00 zł 249,00 zł
- biustonosz usztywniony - niski mostek - idealny do głebszych dekoltów - usztywniony termicznie - pięknie unosi i zaokrągla - miseczki w...
BIUSTONOSZ MERCURY BRA
  • -119,99 zł

BIUSTONOSZ MERCURY BRA

80,00 zł 199,99 zł
Miękki biustonosz na fiszbinach z ozdobnym zapięciem wokół szyi.
BIUSTONOSZ DIANE K26
  • -109,00 zł

BIUSTONOSZ DIANE K26

80,00 zł 189,00 zł
Piękny, miękki biustonosz na fiszbinach wykonany z efektownej koronki.
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło