Skontaktuj się z nami

Salony Brafittingowe CHABUR zlokalizowane są w Środzie Wielkopolskiej i Śremie. Pomagamy Wam również online. Ubieramy małe i duże biusty :)

W swojej ofercie posiadamy rozmiary od 60 cm do 115 cm pod biustem; miseczki od A do K (w brytyjskiej rozmiarówce) oraz od A do S (w polskiej rozmiarówce). Znajdziesz u nas takie marki jak: Panache, Freya, Elomi, Wacoal, Nessa, Ewa Bień, Triumph i wiele innych.

kobieta rozmawiająca przez telefon

Chabur

Sklep - Śrem

Al. Solidarności 2
63-100 Śrem
+48 793 796 007

Sklep - Środa Wielkopolska

ul. 17 Września 12
63-000 Środa Wielkopolska
+48 612 854 903

Sklep - Poznań

ul. Ostrówek 10/11
61-122 Poznań
+48 797 798 702

sklep@chabur.pl

Wyślij nam wiadomość

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło