USZTYWNIONE/BEZ PUSH UP

Aktywne filtry

BIUSTONOSZ CAMEO PLUNGE AA3160FIY
  • -79,00 zł
  • Nowy

BIUSTONOSZ CAMEO PLUNGE AA3160FIY

170,00 zł 249,00 zł
- biustonosz usztywniony - niski mostek - idealny do głebszych dekoltów - usztywniony termicznie - pięknie unosi i zaokrągla - miseczki w...

BIUSTONOSZ JACKSON B3

149,00 zł
Biustonosz półusztywniany na fiszbinach, dedykowany średnim i dużym biustom.
BIUSTONOSZ HAVANA B4
  • -54,90 zł

BIUSTONOSZ HAVANA B4

80,00 zł 134,90 zł
Wygodny biustonosz dla średniego i dużego biustu.
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło