USZTYWNIONE/BEZ PUSH UP

Biustonosze usztywnione bez push-up

W naszym asortymencie znajdziesz biustonosze usztywnione bez push-up. Produkty te skutecznie utrzymują piersi, a jednocześnie nich nie powiększają. Mają ramiączka regulowane częściowo lub na całej długości, w zależności od wybranego modelu. Miseczki w takich biustonoszy usztywniono termicznie. Unoszą i zaokrąglają piersi, a jednocześnie prezentują się bardzo naturalnie. To klasyczne staniki, a także biustonosze plus size, dostępne w większych rozmiarach i zaprojektowane z myślą o potrzebach posiadaczek dużych piersi.

W naszym sklepie znajdziesz np. staniki z ramiączkami, które można spiąć z tyłu na krzyż. To dobry wybór do bardziej wyciętych ubrań, a także ciekawy dodatek do sukienek i bluzek z odkrytymi plecami. Wybrane biustonosze mają niski mostek, dlatego mogą być noszone w połączeniu z odzieżą z głębokimi dekoltami.

Oferujemy modele klasyczne, o prostych kształtach i jednolitych, uniwersalnych kolorach. W naszym sklepie znajdziesz także produkty bardzo ozdobne. Mają paseczki, wycięcia, prześwitujące fragmenty, koronki i wiele innych ozdobników. Biustonosze te są świetnym wyborem na zmysłowe wieczory. Pozwalają poczuć się kobieco, a w połączeniu z bardziej wyciętymi bluzkami mogą podkreślić stylizację.

Istnieje 57 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 57 elementów

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło