SPORTOWE

Biustonosze sportowe

Dla aktywnej kobiety biustonosz sportowy jest podstawowym elementem garderoby. Chroni wrażliwe piersi przed wstrząsami i zapewnia im wsparcie podczas treningu. W naszej ofercie mamy najwyższej klasy biustonosze sportowe, wiodących marek: Panache, Elomi, Shock Absorber, dostępne w szerokiej gamie modeli i rozmiarów, w tym warianty plus size. Oferowana przez nas kolekcja biustonoszy sportowych idealnie dopasowuje się do kształtu piersi, nie powodując ich spłaszczania. Niektóre modele naszych staników sportowych mają termicznie tłoczone miseczki, dzięki temu atrakcyjnie modelują biust i estetycznie prezentują się pod obcisłą odzieżą. W naszej ofercie mamy modele z fiszbinami oraz fasony bez fiszbin, o różnym poziomie zabudowania miseczki. Wszystkie dostępne w naszym sklepie staniki sportowe uszyte są z materiałów, które umożliwiają skórze oddychanie i dobrze wchłaniają wilgoć, dzięki temu zapewniają komfort podczas wysiłku fizycznego. Zastosowana technika zatapiania fiszbin w silikonie i umieszczania ich pod warstwą materiału, zapobiega uwieraniu biustonosza i zapewnia stabilne podtrzymanie biustu. Staniki sportowe z naszej oferty mają gładkie szwy, które wpływają na estetyczny wygląd bielizny sportowej. Regulowane ramiączka pozwalają na idealne dopasowanie biustonosza sportowego do kształtu piersi. Niektóre modele wyposażone są w specjalne klipsy, które służą do spinania ramiączek na plecach w celu lepszego dopasowania stanika.

Istnieje 13 produktów.

Wyświetlanie 1-13 z 13 elementów

Aktywne filtry

BIUSTONOSZ SPORTOWY 5021 LIME

269,00 zł

BIUSTONOSZ SPORTOWY 5021

269,00 zł
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło