WIELOFUNKCYJNE/ŚLUBNE

Biustonosze do sukien ślubnych

Świat biustonoszy do sukien ślubnych cechuje się różnorodnością modeli, a ich wspólną cechą są jasne odcienie. Bielizna ślubna powinna być dopasowana do kreacji ślubnej, aby podkreślić jej elegancki wygląd. W naszej ofercie mamy piękne modele biustonoszy do sukien ślubnych, które subtelnie wyeksponują kształt górnej części ślubnego stroju. Do sukni ślubnej z szerokimi ramiączkami z łatwością dopasujesz większość oferowanych przez nas modeli biustonoszy. Natomiast w przypadku kreacji, która odsłania ramiona lub dekolt, najlepszym wyborem będzie biustonosz z odpinanymi ramiączkami typu bardotka. Uniwersalnym modelem staników są produkty typu strapless, czyli bez ramiączek. Oferujemy duży wybór modeli, które podtrzymują biust przy pomocy pasa obwodu u dołu biustonosza. Silikonowe taśmy, umieszczone po wewnętrznej stronie pasa, zapobiegają zsuwaniu się biustonosza

Oferujemy biustonosze do sukien ślubnych wiodących marek: Wonderbra i Panache. Wśród biustonoszy Wonderbra do ślubu pojawiają się zarówno modele zabudowane, jak i mocno wycięte. Doskonale dopasowują się do kształtu piersi i modelują ich zarys. W naszej ofercie Wonderbra znajdziesz modele push-up, które powiększą Twój biust nawet o dwa rozmiary. W przypadku dużego biustu stanik Wonderbra zapewni piersiom optymalną podporę.

Biustonosze do każdej sukni ślubnej

Dobieramy biustonosze do sukien ślubnych w taki sposób, by nie wystawały spod kreacji. To modele beżowe, dzięki czemu sprawdzą się doskonale także pod lekko prześwitującą tkaniną. Nasza brafitterka pomoże dopasować odpowiedni krój do danej sukni ślubnej. Skupiamy się na wycięciach w kreacji, w tym m.in. odkrytych ramionach i plecach. Oferujemy staniki z dużą wolną przestrzenią pomiędzy piersiami, co stanowi idealny wybór do sukni z głębokim dekoltem. W naszym sklepie znajdziesz produkty w różnych rozmiarach. Oferujemy także biustonosze plus size, które zbierają piersi, zapobiegają robieniu się wałeczków w okolicach pach, a także utrzymują biust podczas wielogodzinnej zabawy.

Biustonosze do sukni ślubnych są tworzone w taki sposób, by zapewniały komfort podczas ceremonii i wesela, które zwykle trwa do późnych godzin nocnych. Nie uciskają i nie obcierają. Wiele z nich pozbawiono fiszbin i szwów, dzięki czemu są to jedne z najwygodniejszych produktów do noszenia przez cały dzień. Takie biustonosze sprawdzą się świetnie także na co dzień, co bardziej wyciętych bluzek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi biustonoszami Panache i Wonderbra do ślubu. Oferujemy produkty trwałe, które posłużą Ci nie tylko w trakcie tego ważnego dnia, lecz będą pełnić swoją funkcję również przez kolejne lata.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło