WIELOFUNKCYJNE/ŚLUBNE

Biustonosze do sukien ślubnych

Świat biustonoszy do sukien ślubnych cechuje się różnorodnością modeli, a ich wspólną cechą są jasne odcienie. Bielizna ślubna powinna być dopasowana do kreacji ślubnej, aby podkreślić elegancki wygląd sukni. W naszej ofercie mamy piękne modele biustonoszy do sukien ślubnych, które subtelnie wyeksponują kształt górnej części ślubnego stroju. Do sukni ślubnej z szerokimi ramiączkami z łatwością dopasujesz większość oferowanych przez nas modeli biustonoszy z ramiączkami, lecz w przypadku kreacji, która odsłania ramiona lub dekolt najlepszym wyborem będzie biustonosz z odpinanymi ramiączkami typu bardotka. Uniwersalnym modelem staników, które łatwo dopasujesz do każdego fasonu sukni są biustonosze typu strapless, czyli staniki bez ramiączek. Oferujemy duży wybór modeli, które podtrzymują biust przy pomocy pasa obwodu u dołu stanika. Silikonowe taśmy, umieszczone po wewnętrznej stronie pasa zapobiegają zsuwaniu się biustonosza. Najwyższą jakość wykonania wśród tej grupy staników prezentują biustonosze wiodących marek: Wonderbra i Panache. Wśród biustonoszy Wonderbra, do ślubu idealnie sprawdzą się zarówno modele zabudowane, jak i mocno wycięte. Doskonale dopasowują się one do kształtu piersi i modelują ich zarys. W naszej ofercie Wonderbra znajdziesz modele push-up, które powiększą Twój biust nawet o dwa rozmiary. W przypadku dużego biustu stanik Wonderbra zapewni piersiom optymalną podporę.

Istnieje 14 produktów.

Wyświetlanie 1-14 z 14 elementów

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło