MIĘKKIE Z FISZBINĄ

Biustonosze miękkie z fiszbinami

W naszym asortymencie znajdziesz biustonosze miękkie z fiszbinami, które podtrzymują biust, a jednocześnie nie mają push-upów powiększających i usztywniających miseczkę. Wiele produktów tego typu wykonano z prześwitującej siateczki, przez którą delikatnie widać brodawki sutkowe, dzięki czemu staniki te cechują się bardzo seksownym wyglądem. Miseczki poszczególnych modeli zostały ozdobione pięknym haftem, z roślinnymi motywami. W naszym sklepie znajdziesz też produkty z dodatkiem koronek, kokardek i innych ozdobników. Biustonosze te sprawdzą się świetnie jako element seksownej bielizny na noc poślubną.

Stawiamy na biustonosze miękkie z fiszbinami, które są nie tylko estetyczne, lecz także wygodne. Wiele z nich wyposażono w regulowane ramiączka, co pozwala na dostosowanie ich długości do budowy ciała danej osoby. Oferujemy też modele z dolną częścią podszytą stabilnym materiałem. Takie biustonosze sprawdzą się idealnie w przypadku posiadaczek większych piersi, które wymagają mocniejszego podtrzymania. Dostępne produkty wykonano z poliamidu, elastanu i poliestru. Niektóre z nich to wyroby polskie.

Istnieje 141 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 141 elementów

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło