DO KARMIENIA

Biustonosze do karmienia

Biustonosze do karmienia mają szczególną budowę. Ze względu na ich przeznaczenie, powinny być wykonane z miękkich materiałów, zwłaszcza wypełnienie miseczki musi być delikatne, aby nie podrażniało brodawek. Z tego samego powodu szwy i koronki również nie powinny znajdować się w ich okolicy. Tym, co wyróżnia biustonosze dla mam, są odpinane elementy: miseczki lub klapki stanika. Takie rozwiązanie podnosi komfort podczas karmienia dziecka. Ważnym elementem staników dla mam są wygodne zapięcia miseczek typu quick-click, które umożliwiają łatwą obsługę bielizny przy pomocy jednej ręki. W okresie karmienia rozmiar biustu ulega zmianom. Jest to spowodowane naprzemiennym wytwarzaniem mleka i opróżnianiem piersi. Dodatkowo należy uwzględnić miejsce na wkładkę laktacyjną, którą wypełniany jest biustonosz. Dobrze dobrany biustonosz do karmienia powinien być wygodny i nie uciskać kanalików mlecznych, a także mocno podtrzymywać biust.

Biustonosze dla mam – z fiszbinami czy bez?

Staniki do karmienia z fiszbinami lepiej podtrzymują biust, który w czasie laktacji zwiększa swój ciężar. Ważne jest, aby dobrać model, w którym fiszbiny dobrze przylegają do ciała i okalają całą pierś. Wśród naszych staników do karmienia mamy modele z fiszbinami, z dodatkowymi usztywnieniami, a także staniki, w których pas obwodu od dołu podszyty jest podtrzymującą gumą. Te modele biustonosza najlepiej sprawdzają się podczas dnia, ponieważ idealnie podtrzymują biust. Oferujemy również biustonosze bez fiszbin, a wśród nich bawełniane staniki, bez sztywnych elementów i wzmocnień, które zabezpieczają wkładki laktacyjne przed przemieszczeniem podczas snu. Model biustonosza warto dopasować nie tylko do wielkości i kształtu piersi, ale również do poziomu aktywności. Miękkie modele staników do karmienia nie zapewnią piersiom należytego wsparcia podczas dnia, zaś usztywnione biustonosze nie będą wygodnym rozwiązaniem w czasie snu.

Istnieje 24 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 24 elementów

Aktywne filtry

BIUSTONOSZ DO KARMIENIA SOPHIE

199,00 zł
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło