paczka

Wymiany i zwroty


Wymiana produktu

Możesz wymienić u nas zakupiony produkt. Pamiętaj tylko, że wymiana jest możliwa w obrębie tego samego produktu na inny rozmiar.

Zwrot produktów

Masz 14 dni na zwrot zamówionego produktu. By zwrócić produkt musisz wypełnić ,,Formularz zwrotu towaru’’, który pobierzesz poniżej. Produkt musisz zapakować i wysłać na swój koszt. Nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem oraz paczek z paczkomatów InPost.

Formularz zwrotu towaru (do pobrania)

Reklamacja produktów

Klientowi przysługuje prawo reklamowania towaru. Klient zobowiązany jest dostarczyć towar wraz z formularzem reklamacyjnym do Chabur na własny koszt. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni roboczych licząc od dnia przyjęcia zgłoszenia.

Formularz reklamacyjny (do pobrania)

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło