BIUSTONOSZE

Biustonosz jest jak broszka, która zdobi ciało kobiety. Jego rola nie ogranicza się do podtrzymywania biustu i odciążania kręgosłupa. Dobrze dobrany stanik ma modelować piersi i upiększać sylwetkę. W naszej ofercie ekskluzywnych biustonoszy mamy szeroką gamę modeli i rozmiarów, w tym biustonosze plus size. Staniki w dużych rozmiarach mają wzmocnioną konstrukcję i zazwyczaj szersze ramiączka. W naszym sklepie oferujemy biustonosze miękkie z fiszbiną, która stabilizuje obwód stanika. Jej zadaniem jest również rozdzielenie piersi i wypełnienie nimi miseczek. W ofercie biustonoszy w dużych rozmiarach mamy również modele usztywnione i półusztywnione. Polecamy również wygodne modele bez fiszbin, a wśród nich urocze braletki. Miękkie biustonosze zapewniają wygodę i komfort noszenia. Oferujemy również duży wybór eleganckich i wygodnych biustonoszy do karmienia, z odpinanymi miseczkami oraz praktycznym zapięciem typu quick-click. Kobietom aktywnym proponujemy staniki sportowe, które idealnie podtrzymują biust i chronią piersi przed wstrząsami, wśród nich wysokiej klasy biustonosze uznanych marek: Panache, Elomi, Shock Absorber. W przypadku niedużego biustu dobrze sprawdzą się biustonosze typu push up. Powiększą one optycznie rozmiar biustu, za pomocą dodatkowych wkładek, umieszczonych w dolnej części miseczki i ładnie go podniosą, podkreślając jego kształt. Wśród naszej bogatej oferty biustonoszy mamy również bardotki (balkonetki), z odpinanymi ramiączkami, które efektownie wyeksponują biust. Jest to wdzięczny model stanika, który dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku mniejszego, jak i dużego biustu. Perłami wśród biustonoszy są staniki ślubne, które zachwycają elegancją. Wśród nich najbardziej popularne są staniki typu strapless, bez ramiączek. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej klasy biustonosze wiodących marek: Wonderbra i Panache. W naszym asortymencie mamy również ekskluzywne biustonosze marki Gossard: braletki i biustonosze z obniżonym stanem typu longline oraz luksusową bieliznę marki Bluebella.

Istnieje 346 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 346 elementów

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło