BEZ FISZBIN

Biustonosze bez fiszbin

Biustonosze bez fiszbin to produkty bardzo wygodne, idealne dla kobiet aktywnych. Nie mają metalowych elementów, które niekiedy wżynają się w ciało i powodują dyskomfort. Staniki te zostały jednak wyprofilowane w taki sposób, by mogły utrzymywać piersi i nadawać im estetyczny kształt.

Oferujemy biustonosze bez fiszbin o różnych krojach. Wyposażono je w elastyczną gumę, która dostosowuje się do kształtu ciała. Wiele z nich ma z tyłu klips, który pozwala na zapięcie ramiączek na krzyż na plecach. Ciekawym udogodnieniem są też ramiączka regulowane do połowy długości, pozwalające na dopasowanie produktu do budowy ciała.

W naszym sklepie znajdziesz biustonosze bez fiszbin w wersji uniwersalnej, a także ozdobnej. Wśród nich można wyróżnić seksowną bieliznę na noc poślubną, ozdobioną koronkami, paseczkami czy ciekawymi wycięciami. To staniki beżowe, których nie widać pod jasnymi ubraniami, oraz modele kolorowe – bordowe, granatowe, czarne, różowe, fioletowe czy łączące w sobie kilka barw.

Istnieje 42 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 42 elementów

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło