Sklep z seksowną bielizną

Chabur to sklep z seksowną bielizną, w której dobrze czuje się każda pani – niezależnie od noszonego rozmiaru. Romantyczne, koronkowe body, ażurowe koszulki, czy podkreślające krągłości gorsety sprawdzą się zarówno jako bielizna na noc poślubną, jak i bielizna dla kobiet chcących czuć się seksownie. Wybierając taki rodzaj bielizny, warto kierować się nie tylko zaletami sylwetki, ale także okolicznościami, w jakich będzie noszona – jeśli ma być elementem codzienne stylizacji, dobrze jest zwrócić uwagę na to, czy miseczki w gorsecie lub body zapewniają odpowiednią stabilizację i podtrzymanie biustu. Bardziej zdobną bieliznę – wykończoną kokardami lub sznurowaniem lepiej jest przeznaczyć na romantyczne spotkania. Zmysłowe rozcięcia bielizny lub paski krzyżujące się dekolcie spodobają się Klientkom, które poszukują seksownej bielizny na noc poślubną.

Jak wybrać bieliznę na noc poślubną?

Wbrew obiegowej opinii, bielizna na noc poślubną wcale nie musi być śnieżnobiała – kolor seksownej bielizny warto dopasować do własnych preferencji. Wśród pobudzających zmysły kolorów króluje czerń i granat, w takiej bieliźnie wyglądają dobrze zarówno panie o jasnej, jak i ciemnej karnacji ciała. Koronkowy, czarny gorset przywozi na myśl tajemniczość i nutkę niedopowiedzenia, które doskonale podkręcą atmosferę panującą w sypialni. Dla pań preferujących mocno odkrywającą ciało bieliznę przygotowaliśmy komplet składający się z koszulki i stringów, z kolei paniom wolącym mniej wycięte rodzaje bielizny, przypadnie do gustu romantyczny kombinezon składający się z koszulki i szortów.

Istnieje 20 produktów.

Wyświetlanie 1-20 z 20 elementów

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło