BIELIZNA MODELUJĄCA

Bielizna modelująca to szybki sposób na wysmuklenie sylwetki. Bielizna wyszczuplająca, dostępna w naszym sklepie pozwoli nie tylko pięknie wymodelować talię, ale stanie się również eleganckim elementem Twojej garderoby. W naszej ofercie znajdziesz subtelne body wyszczuplającemajtki ściągające i halki modelujące figurę. Oferowane przez nas produkty modelujące nie mają szwów, dlatego można je zakładać nawet pod opiętą odzież, bez obawy o to, że na ubraniu powstaną widoczne, niezgrabne wypukłości. Artykuły wyszczuplające z naszej oferty odznaczają się wysoką jakością materiałów, z których są wykonane. Ładnie przylegają do ciała i zapewniają wygodę podczas noszenia. Regulowane ramiączka, w które zaopatrzone są nasze modele body i halek, pozwalają dopasować bieliznę idealnie do każdej sylwetki. Dostępne w naszej ofercie majtki ściągające dyskretnie spłaszczają brzuch i modelują pośladki. Nasz asortyment luksusowej bielizny modelującej nie tylko skoryguje Twoją sylwetkę, ale stanie się również wyrafinowanym dodatkiem do garderoby.

Istnieje 13 produktów.

Wyświetlanie 1-13 z 13 elementów

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło