STANIKI

Biustonosze dla amazonek

Biustonosze dla amazonek są estetycznym wsparciem dla protezy lub piersi po rekonstrukcji. Oferujemy najwyższej jakości biustonosze dla pań po mastektomii, wykonane z miękkich, przyjaznych dla skóry materiałów. Nasze staniki posiadają obustronne kieszonki i są starannie wykonane. W naszej ofercie mamy modele wzmocnione fiszbinami, miękkie braletki i staniki sportowe z modelowanymi miseczkami, wykonane z tkaniny zapewniającej skórze oddychanie, idealne do uprawiania sportów. Wśród staników dla amazonek mamy piękne modele, wykonane z satyny i ozdobione koronką. Biustonosze dla amazonek są estetycznie zabudowane i mają szerokie, dobrze podtrzymujące ramiączka. Oferujemy również delikatniejsze modele staników dla amazonek, zaopatrzone w cieńsze ramiączka, dobrze przylegające do skóry. Wyjątkowa konstrukcja biustonoszy zapewnia wygodę i komfort użytkowania, a delikatne przeszycia zapobiegają podrażnieniom skóry. W naszej ofercie mamy najwyższej jakości biustonosze marki Amoena, które zapewniają wysoki komfort noszenia i są bezpieczne dla skóry.

Istnieje 10 produktów.

Wyświetlanie 1-10 z 10 elementów

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło