Majtki klasyczne – figi

Oferujemy majtki prosto od znanych producentów. To produkty z niskim lub wysokim stanem. Niektóre z nich zostały ozdobione haftowanymi motywami, a inne wykonano z siateczki lub delikatnej koronki. Brzegi poszczególnych modeli wykończono falą lub płaską krawędzią, która nie odznacza się pod obcisłymi ubraniami.

Wśród dostępnych produktów znaleźć można majtki figi o kroju:

 - tai,

 - mini,

 - brazylian,

 - hipster.

Nasze majtki zostały wykonane z poliamidu, elastanu, bawełny, mikrofibry lub nylonu. To produkty, które zapewniają komfort noszenia na co dzień. Oferujemy modele uniwersalne, w kolorze beżowym, niewidocznym nawet pod jasnymi ubraniami, a także warianty nieco bardziej ozdobne. Z powodzeniem sprawdzą się jako część bielizny na noc poślubną lub zmysłowe wieczory. Ozdobiono je koronkami, haftowanymi motywami, kokardkami, a w niektórych przypadkach także dekoracyjnymi kamieniami. Niektóre z nich mają także wstawki z półprzeźroczystej siateczki. W naszym sklepie znajdziesz produkty w niemal wszystkich kolorach tęczy.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą majtek w naszym sklepie internetowym. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Istnieje 40 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 40 elementów

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło