BIELIZNA DLA CIĘŻARNYCH

Bielizna dla ciężarnych znacznie różni się od tej standardowej. Ciało kobiety spodziewającej się dziecka zmienia się bardzo dynamicznie. Uciskające biustonosze i majtki z czasem zaczynają być mało komfortowe. Bielizna dla ciężarnych jest luźna, wygodna i dopasowana do zmieniającego się ciała.

Produkty z naszej oferty powstają z naturalnych tkanin, które zapewniają swobodny przepływ powietrza, a jednocześnie dobrze się rozciągają. Są przewiewne, dzięki czemu pozwalają zmniejszyć ryzyko wystąpienia infekcji intymnych. Majtki wchodzące w skład kompletów bielizny dla ciężarnych zazwyczaj kończą się w okolicach bioder, pod brzuchem. Taki krój zapobiega uciskaniu. Produkty dla kobiet w ciąży układają się w taki sposób, by nie powodować dodatkowego bólu kręgosłupa i barków. Wiele z nich można nosić także po porodzie, podczas karmienia piersią. Biustonosze dla mam podtrzymują ciężki biust, a jednocześnie pozwalają na jego łatwe odsłanianie.

Bielizna dla ciężarnych nie musi być brzydka. Wręcz przeciwnie, obecnie na rynku znaleźć można ozdobne modele, które podkreślają kształty i pozwalają poczuć się seksownie. To biustonosze i majtki z koronkami, kokardkami, cyrkoniami czy wstawkami w kontrastujących barwach. Wiele z nich przypomina klasyczną, seksowną bieliznę, jednak ma nieco inny krój. Oferujemy produkty dla ciężarnych w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością znajdziesz produkt dostosowany do własnych preferencji. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych modeli.

Przepraszamy, w tej kategorii nie ma produktów
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło