Bielizna damska wielu marek

Chabur to internetowy sklep z bielizną, oferujący wybór biustonoszy, majtek, odzieży plażowej i bielizny na noc poślubną. W ofercie dostępna jest także bielizna w dużych rozmiarach – blizna plus size. Dużą popularnością wśród Klientek cieszą się biustonosze marek Elomi, Gossard i Bluebella, które tworzą produkty idealnie dopasowane do kobiecych kształtów. W sklepie dostępne są także komplety seksownej bielizny.

Bielizna oferowana przez Chabur wykonana jest z największą starannością, z materiałów wysokiej jakości i najlepszych materiałów. Biustonosze wszystkich fasonów zapewniają komfort noszenia, odpowiednie wymodelowanie i potrzymaniu biustu, a jednocześnie pozwalają czuć się kobieco – niezależnie od noszonego rozmiaru bielizny. W asortymencie sklepu znajdują się biustonosze o klasycznych krojach, w wielu kolorach i modelach. Zapewniamy, że każda Klientka znajdzie tu dla siebie bieliznę.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło