Lista produktów marki ELOMI

 

Elomi – staniki na duży biust

W sklepie Chabur dostępne są staniki Elomi na duży na biust, które zapewniają optymalne potrzymanie i modelowanie piersi. Bielizna Elomi cieszy się popularnością wśród pań noszących duże rozmiary biustonoszy, które chcą pogodzić kobiecy krój noszonej bielizny z komfortowym użytkowaniem. Staniki na duży biust charakteryzują się wzmocnionym bocznym panelem i stabilną konstrukcją – szerszym zapięciem czy ramiączkami, które zapobiegają bólom ramion i kręgosłupa oraz pełniejszymi, bardziej zabudowanymi miseczkami. Elomi oferuje biustonosze w wielu modelach i typach:

  • miękkie na fiszbinach,
  • wykończone haftowanym tiulem lub koronką,
  • wysoko zabudowane,
  • z ozdobnymi paseczkami nad piersiami,
  • z odpinanym klipsem – dedykowane kobietom karmiącym.

Wszystkie staniki dopasowane są do potrzeb dużych biustów – dając pożądaną stabilizację biustu, przy zachowaniu poczucia swobody i braku krępowania ruchów.

Istnieje 18 produktów.

Wyświetlanie 1-18 z 18 elementów
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło