• -170,00 zł
STRÓJ KĄPIELOWY CLUB ENVY AS6821KHI 13941

STRÓJ KĄPIELOWY CLUB ENVY AS6821KHI

159,00 zł Zniżka 170,00 zł
329,00 zł
Brutto
Kolor
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zapłać za 30 dni z

logo PayPo

- kostium kąpielowy bez fiszbin

- klasyczne bikini 

- wiązany na szyi 

- zapinany z tyłu na solidny klips 

- zbiera do środka i unosi eksponując dekolt

- na obwodzie ozdobna guma

- cena za komplet 

- w zestawie majtki typu mini lub klasyczne - im większy rozmiar tym bardziej zabudowane majtki

- skład: 85% poliamid, 15% elastan 

FREYA
str-zieQlony-80g-36f
1 Przedmiot

Dane produktu

Kolekcja
NOWA KOLEKCJA
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło