ikonka biustonosza

Brafitting – stacjonarnie i online

Brafitting jest sztuką profesjonalnego dopasowywania biustonoszy do kształtu piersi. Doświadczona brafitterka pomoże wymodelować Twoją sylwetkę przy pomocy idealnie dopasowanego stanika. W naszym sklepie z ekskluzywną bielizną świadczymy również usługę profesjonalnego brafittingu – doradzamy jak prawidłowo zmierzyć obwód ciała pod biustem oraz na wysokości brodawek sutkowych, proponujemy optymalny kształt miseczki, która najlepiej zabezpieczy Twój biust i wymodeluje jego zarys. Nasze salony brafittingowe zlokalizowane są w Środzie Wielkopolskiej i Śremie – udzielamy również porad online!

U nas dowiesz się również jak prawidłowo zakładać biustonosz i jakie oznaki świadczą o niewłaściwym doborze stanika do kształtu Twoich piersi. Nasza brafitterka doradzi odpowiedni dla Twojego biustu fason stanika: z fiszbinami lub miękki model, z szerszymi ramiączkami i wzmocnionym pasem obwodu lub delikatniejszy, z miękkiej i elastycznej koronki. Konstrukcja stanika ma duży wpływ nie tylko na wygląd Twoich piersi, lecz również na ich zdrową kondycję i komfortowe samopoczucie podczas jego noszenia. Dobrze dobrany biustonosz podkreśli walory Twojego biustu i zapewni mu właściwą podporę, ma również wpływ na wygląd całej sylwetki. Jeśli zastanawiasz się jaki model biustonosza zapewni Ci wygodę i atrakcyjny wygląd – skontaktuj się z nami. Brafitting nie ma przed nami żadnych tajemnic!

Jeśli chcesz skorzystać z brafittingu online odezwij się do mnie na adres sklep@chabur.pl. To nic nie kosztuje. Chętnie pomogę Ci dobrać odpowiedni biustonosz!

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło