BIUSTONOSZ SPORTOWY 5021C 12939

BIUSTONOSZ SPORTOWY 5021C

269,00 zł
Brutto
Kolor
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zapłać za 30 dni z

logo PayPo

- kultowy biustonosz sportowy którynie tylko idealnie podtrzymuje ale i nadaje piękny kształt!

- w wyniku testów potwierdzono,że redukuje wstrząsy biustu aż o 83% 

- dzięki zastosowaniu fiszbin i termicznie kształtowanych miseczek obejmuje i unieruchamia każdą pierś z osobna 

- gładkie szwy - niewidoczne pod odzieżą

- fiszbiny są lekko elastyczne, dodatkowo zatopione w silikonie i umieszczone między warstwami materiału żeby nie uwierały i przeszkadzały

-cienka mikrofibra oraz oddychające panele wpomagają utrzymanie optymalnej temperatury i wilgotności na powierzchni skóry 

- szerokie komfortowe ramiączka regulowane do połowy długości 

- możliwość spięcia na krzyż

- szerokość ramiączek: 24mm

- ilość haftek: trzy 

- skład: 49% poliamid, 36% poliester, 15% elastan 

biu-limonka-65Nh30ff
1 Przedmioty

Dane produktu

Kolekcja
NOWA KOLEKCJA

Produkty rekomendowane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło