• -89,00 zł
BIUSTONOSZ BOOST 11255 13234

BIUSTONOSZ BOOST 11255

80,00 zł Zniżka 89,00 zł
169,00 zł
Brutto
Kolor
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Zapłać za 30 dni z

logo PayPo

0

- biustonosz typu push-up 

- model typu plunge- idealny do głębszych dekoltów

- gładkie miseczki 

- super zebranie biustu 

- pas obwodu wykonany z mięsistego materiału 

- ramiączka gładkie, regulowane na całej długości, nieodpinane 

- szerokość ramiączek: 10mm

- ilość haftek: dwie

- skład: 57% poliamid, 24% poliester, 19% elastan 

GOSSARD
biu-be5zowy-80f36e
0 Przedmiot

Dane produktu

Kolekcja
NOWA KOLEKCJA

Produkty powiązane

Produkty rekomendowane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Chabur i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach ) w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 793 796 007 lub email biuro@chabur.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, NIP: 7860002686 , ul. Kegla 4 w Środzie Wielkopolskiej (63-000) na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na wykonywanie przez Chabur, Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach, działań w zakresie marketingu bezpośredniego kierowanych na urządzenia telekomunikacyjne, w tym w szczególności telefony lub komputery, których jestem użytkownikiem końcowym, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Chabur (Carnegie R.R.Metall Danuta Wałęska-Rubach) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło